AzureFilm PETG Hyper Speed Refill Unset, 1,75 mm / 1000 g

Yleiskäyttöinen filamentti ilman kelaa

16,79 €

(16,79 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Mallityyppi: 1,75 mm / 1000 g

Ei saatavilla tällä hetkellä Valitettavasti meillä ei ole tällä hetkellä tietoa, koska saamme tätä tuotetta taas myyntiin. Klikkaa "Ilmoittakaa, kun taas saatavissa" -painiketta alla, niin saat välittömästi tiedon, kun tuote saapuu.

Ominaisuudet ja edut

  • Kestävä
  • Vankka
  • Helppo käsitellä
  • Lämmönkestävä

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Tuoteinformaatio ja tekniset tiedot:

  • Tuotenro.: AZU-FGR171-8888
  • Sisältö: 1.000 g
  • EAN: 3830063545845
  • Valmistajan nro: FGR171-8888
  • Merkki (valmistaja): AzureFilm
  • Halkaisija: 1,75 mm
  • Tuotetyypit: PET / Kopolyesteri filamentti
  • Väri: Random Colour
  • Yhteensopivuus: Bambu Lab AMS*
  • System: Refill
  • Suositeltu käyttölämpötila: 220 - 240 °C
  • Suositeltu lämmitettävän tulostusalustan lämpötila: 60 - 80 °C
Kuvaus

PETG Refill on kelaton filamentti, joka on yhteensopiva uudelleenkäytettävän AzureFilm Master Spool -kela­ratkaisun kanssa. Tämä vaihtoehto on ympäristöystävällisempi, koska se vähentää jätettä ja pienentää ympäristövaikutuksia.

Materiaali yhdistää ABS:n lujuuden, lämmönkestävyyden ja pitkäikäisyyden sekä PLA:n helpon tulostettavuuden. Näiden ominaisuuksien ansiosta PETG on erinomainen valinta monipuoliseen ja yleiskäyttöiseen 3D-tulostukseen.

PETG Hyper Speed Unset on AzureFilmin klassisen PETG Hyper Speed -sarjan erikoisversio. Se on valmistettu 100-prosenttisesti kierrätetystä PETG:stä, joka saadaan tuotannon ylijäämämateriaaleista. Värisävy voi vaihdella tummemmasta vaaleampaan sekoituksesta riippuen – jokainen kela on oma yllätyksensä!

Vinkki: Sama luotettava PETG-perusresepti, uusi nimi: PETG Hyper Speed – täydellisesti nimetty huippunopeaa tulostusta varten!

Dimension filamenttikela
AzureFilm-kelat siirtymävaiheessa
Lataukset
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Kysymykset ja vastaukset tuotteesta AzureFilm PETG Hyper Speed Refill Unset

Saat tuotetta testanneiden asiakkaiden vastaukset

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta AzureFilm PETG Hyper Speed Refill Unset

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder